| Antoaneta_Mariana_1973 a întrebat:

Buna spuneti-mi sincer cum pot sa-mi gasesc prieten in Wolf Quest chiar nu stiu? Dau Funda Mare!

Răspuns Câştigător
| ioanax2004 a răspuns:

Buna! O sa iti explic in mare parte. Cum ajungi in joc dai click m (mapa). Acolo o sa vezi unde te afli ( sageata albastra), teritoriile lupilor ( bulinele mov) si teritoriile unde poti sa vanezi ( bulinele rosii). Apoi te uiti pe compas ( sub chestia unde iti arata lupul tau). Te rotesti pana vezi un lup. Ca sa gasesti un lup te duci inspre ei. Odata ce ai fost in toate teritoriile lupilor, o sa o iei de la capat si va trebui sa gasesti un,, dispersal male'' sau o,, dispersal female''. Tu trebuie sa le spui:
1-Hello there
2-I like you
3-Let's play
4- Let's start a pack
5- Let's start a pack
Apoi ai facut rost de un partener. Dupa-aia poti sa salvezi( esc- save game) si sa mergi in slough creek. Acolo o sa fie alte buline si pe compas o sa vezi niste pesteri. Ele sunt vizuini. Cauti pana gasesti una care iti place. Acolo o sa iti marchezi teritoriul ( click,, P'' ). Cand termini ar trebui sa ai pui. Daca vrei mai mult sa imi dai mesaj.

SUBLINIEZ:
Ai grija sa iti marchezi teritoriul din cand in cand!