| infires a întrebat:

Stie cineva cum ma pot face SuperStar pe Stardoll? Dau Fundaaa! happy

Răspuns Câştigător
| anamaria_9127 a răspuns:

Salut casa tte faci superstar pe stardoll trebuie sa trimiti un sms si sa platesti catva euro dupa telefon dar daca vrei sa te faci ini pe stardoll si unde ai numele scrie mai joc upic UPGRADE si unde scrie Enter your phone number iti scrii nrde telefon dupa aia dai GO BUY si mai departe trimiti un sms la 1253 cu textul PLATESC.Suces spe ca tam ajutat astept fuda

1 răspuns:
| golden_5958 a răspuns:

Simplu si usor! Langa poza cu fata ta scrie 'Upgrade', apesi pe buton si iti scrii numarul de telefon intr-un chenar mov si trimi-ti la 1270 un mesaj cu textul 'PLATESC'. Sau daca vrei platesti cu cardul VISA.