| Roki_2754 a întrebat:

Stie cineva niste jocuri pentru calculator in 2, dar pe calculatoare diferite? P.S.: Am uitat sa precizez ca le vreau online nu de downloadat, pentru ca vreau sa ma joc cu cineva care nu isi poate downloada jocuri in pc... pentru ca are un pc varza. Va rog cat de repede este posibil!

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Incearca jocuri browser... dar nu sunt asa spectaculoase si de obicei sunt plictisitoare. Eu ma jucam mai de mult DarkOrbit, The West, BiteFight, etc...
Totusi iti recomand niste MMORPG-uri, alea sunt mai atractive.