| Ioana666lore a întrebat:

stie cineva niste jocurisuper gen free jack sau microvolts dar va rog nu dati lady popular, jocuri depe hi5 perfect word, metin2, 4story, si vreau jocuri pe care sa le poti installa si nu vreau jocuri cu ferma sau cu hotele a da si nu vreau sa-mi dati luna oline, project power ma rog stiu multe jocuri ...sau mai ales imvu! dau fundita mare mare mare!

3 răspunsuri:
| AdrianBogdy a răspuns:

Incearca Silkroad online sau battle of the immortal dar Silkroadul are o grafica super faina

| JeffHardy_8598 a răspuns:

FreeStyle

| Diabolicul77 a răspuns:

MicroVolts e un joc super tare grafica e mai slabuta dupa mine dar tare... free jack e tot ca si micro volts?