| Deeadedea97 a întrebat:

stiti cumva cum se pun jocuri pe telefonul LG p350 de pe internetul de pe calculator?

3 răspunsuri:
| raxman a răspuns:

Stiu eu un site de jocuri pe telefon mobile9.com.Dac vrei sa le bagi pe telefon ai doua posibilitati:
1.Cu cablul de date (daca nai poti sati cumperi de la un magazin:Orange, Vodafone, cosmote etc.)
2. Daca ai card de memorie poti sati ei un citittor de carduri(Dinou daca nai cititor poti sa-ti iei de la magazin:Orange, Vodafone, cosmote etc.).A da era sa uit poti sa comanzi de pe net cititor sau cablu de date de pe emag.ro.Funda?

| Deeadedea97 explică (pentru raxman):

Da dar mie nu-mi merg jocurile bagate in telefon.

| raxman a răspuns (pentru Deeadedea97):

Ai descarcat de pe siteul care ti l-am recomandat