| MrsAllAmerican a întrebat:

Stiti jocuri de baieti pe care le poate juca si o fata fara se se plictiseasca? Am jucat GTA si NFS. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Nu exista jocuri de baieti/fete ( Ok hai ca poate sa imbraci barbie nu e chiar de baieti) dar eu cu sora mea ne-am jucat minecraft, starcraft, sims 3&4 si a fost distractie laughing. In fine daca vrei jocuri cu batai ca GTA incearca metin, far cry, borderlands. Sau DOTA, LOL si SMITE

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Dyin Light (dacă te ajută pc-ul).
FarCry (toată seria).
World of Worcraft(freakz).