| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Stiti vestitele sunete pentru mess cu usa care scartie...sau cand intra cinena se auzea o bataie la usa! sau daca nu, sunt bune si cele cu una care zice"o intrat unu", "o iesit altu"

Nu le gasesc.Am gasit de pe YM lover, da' nu merg. Daca mai stiti si alte linkuri...Am messenger 11 si nu gasesc pentru messu' meu.Numai pentru messenger 9 sau 10 dar 11 nusadsadsad

Multumesc mult! Funda+vot!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Bine ca ai specificat Yahoo Messenger 11.
Pentru messenger 11 nu merg si nici nu gasesti pentru ca nu sunt! Daca instalezi Yahoo messenger 10 sau 9 merg.
Bafta!