| ZiZuZi a întrebat:

Stiu ca multi au mai pus intrebari de genul asta. Imi spuneti si mie de unde pot downloada gta? Orice fel de gta. Deci eu vreau sa aflu urmatoarele lucruri:
- ce programe imi trebuie pentru joc;
- de unde sa il downloadez si sa mearga sa ma joc.
Deci ce programe imi trebuie pentru joc? Si de unde il pot downloada? Cel mai bun raspuns funda! P.s: site-uri fara virusi.

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
UIte aici Http://www.tpu.ro/......-si-vot-d/
Ai nevoie de programe gen Daemon Tools pentru montarea imaginilor.
Gta San Andreas la care am dat kit nu mai trebuie instalat ci doar dezarhivat. Alt kit pentru GTA SA -> http://goo.gl/gZLmb
(fără moduri).

1 răspuns: