| Mariusssssssssssssssssssss a întrebat:

Sunt foarte nervos pentru ca am uitat cum i se zice la un joc! Te dadea o femeie si trebuia sa mergi sa omori monstri si cateodata te ajuta un animal mai mare decat omul.Trebuia sa mergi prin pesteri si mau multe.Si eu aveam o arma portocalie care puteai sa si tragi cu ea si sa si atragi anumite lucruri de fier. Imi spuneti va rog cum se numeste jocul cei care stiti?

2 răspunsuri:
| Luchyan_7446 a răspuns:

Poate raspunsul meu o sa te ajute, eu am jucat un joc asemanator descrierilor tale si anume Blood Rayne 1 si 2 si tot asa mergeai cu o memeie (care era vampirita)winking

| αηdяεy a răspuns:

Nu prea stiu despre ce joc vorbesti, dar stiu un joc cu caracter summoner(cheama monstrii). E Dekaron ori 2Moons