| vladconstantin a întrebat:

Buna sunt nou in TPU va rog ziceti-mi si mie jocuri pentru o placa video ati radeon 9200se de 128 mb ram de 1gb si procesor de 1.6 de exemplu imi merge nfs mw, gta san andreas multumesc

1 răspuns:
| iionutuu a răspuns:

Da iti merg ambele doar ca o sa ai lag pe ambele, mai mult pe san andreeas o sa iti mearga foarte greu, la nfs most wanted o sa poti juca o perioada pe la inceput mai bine dar dupa ce se mareste orasul o sa ai lag marisor