| vladconstantin a întrebat:

Buna sunt nou in TPU va rog ziceti-mi si mie jocuri pentru o placa video ati radeon de 128 mb ram de 1gb si procesor de 1.6 de exemplu imi merge nfs mw, gta san andreas multumesc

2 răspunsuri:
| FCBayernMunchen a răspuns:

Medal of honor:calculator xp sau xp original sau 7+steam ca sa mearga
alien vs predator: calculator xp profesional +steam ca sa mearga
gta san andreas:calculator xp profesional sau xp sau 7 e cu masini tunate
nfs the run:ps3, ps2, calculator xp profesional
god of war 1:ps3, ps2, orce calculator
god of war 2:ps2, psp,ps3, calculator xp profesional,xp, 7, 6
god of war 3:ps2, ps3, atat
bafta sper ca ti-am fost de folos(fundita?)

| Iulyan_Ninu_1993 a răspuns:

Ma nushs a zic dar mie-mi merge overlord sau sims2/3 sau jhon
deere sau TMNT(e un joc foarte tare e cu testoasele ninja laughing.)
sau counter strike sau joacate pe ent barn budy sau farmerama sau the west sau farville sau ferma vesela happy sau depinde ce jocuri vrei :X ( fundita big grin)