| DoDoSpider a întrebat:

Buna tocmai am cumparat un joc nou si as vra sa stiu de ce im merge greu.Jocul se numeste Skylanders.

3 răspunsuri:
| anonim346575 a răspuns:

Pai u te-ai uitat la system trebuie 4 gb ram recomandat o placa video mare de peste 1 gb si un procesor foarte bun daca nu ai toate astea e normal sa iti mearga greu nu ai ce face

| andreiutzumc a răspuns:

Iti trebuie o placa foarte buna de exemplu nVIDIA sau ceva de genu si eu am avut assassins creed brother hood si mi se misca greu sau poate ca ai memoria mica la calculator adica ma rerfer unde ai instalat winndowsul in c in d sau in e trebuie sa ai spatiu mult poate. Sper ca te-am ajutat

| DoDoSpider explică (pentru andreiutzumc):

Buna eu am un laptop Fujitsu simens si tocmai am instalat windosw 7 dar nu stiu daca are video cardul 100%DirectXcompatibile 512MB 3D graphics accelerator-NVIDA GeForce 7800GTX OR ATI Radeon X1800 series or greater, sau Hard Disk 11gb of Free Hard Disk, sau sound 100%compatible DirectX sound card sau daca DirectX este 9.0c precizez ca leptopul meu este modelu V6535. SAU daca am Intel duo2 core stiu ca am Intel.