| vladutz2011boss a întrebat:

Tocmai mi-am descarcat Metin2 Revolution dupa ce bag id si parola imi da ca the server is failed sau ceva asemanator mai merge metinul sau nu? daca nu merge sa-mi ziceti si poate imi ziceti alt metin2. salut!

1 răspuns:
| RoCoFeLuS a răspuns:

Salut! Am avut si eu problema asta e din cauza windowsului sau s-a inchis serveru, apropo si la alte metinuri incearca hammermt2 mondial mt2 metin2explozive metin2zeus metin2fun metin2guabina metin2ro metin2china! Sper ca te am ajutat, funditabig grin