| margi91 a întrebat:

Tocmai mi-am instalat windows 8 pe laptop si cand il pornesc luminozitatea este foarte scazuta undeva pe la 50%, dar in setari imi arata ca este la 100%, daca ii dau un restart totul este ok. Se poate rezolva problema asta?

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Da se poate dai un restart daca nu s-a rezolvat da-mi add la skypeu Pisicel4 sau id de mess bumydwmy@yahoo.com

| margi91 explică (pentru Hexiled):

Nu s-a rezolvat, cand il aprind luminozitatea este scazuta, dar daca ii dau restart isi revine

| Hexiled a răspuns (pentru margi91):

Am incercat deja e ceva care ma depaseste funda?