| Antoonel a întrebat:

Acum cateva zile cs era in limba romana! De vreo 2 zile este in rusa ...Cand un admin seteaza comanda "sv_unlag; amx_slay etc mie nu imi apare asa ci imi scrie in rusa. Ce trebuie sa fac ca sa fie ca inainte?

2 răspunsuri:
| Luci1988 a răspuns:

Buna alexandrulovin, Cand intri pe server dai amx_langmenu si alege limba serverului romana sau daca nu merge asa Du-te in addons/amxmodx/data/ si deschide fisierul vault.ini si acolo modifici si sa scrii server_language ro. Bafta! happy

| mariuxx a răspuns:

intra si u..pe cs.metin2xs.ro
[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅] Mariux: e simplu aduci 5 oameni ii prezinti si primesti admin