| Alexutzuhud a întrebat:

Buna TPU acum eu joc SAMP si mi-am luat s0beit cu care am mai jucat dar de data aceasta imi da erori cand se incarca server si imi da sa ma spawnez ma scoate afara din oc ce pot face e de la s0beit? dau Funda uriasa.

1 răspuns:
| Fr3eZ a răspuns:

Poate sa fie de la s0beit daca versiunea s0beitului nu corespunde cu versiunea de SA:MP...

Sau poate fi de la versiunea de SA:MP pe care o ai instalata si nu corespunde cu versiunea pe care ruleaza serverul...

Versiunea de samp pe care majoritatea serverelor ruleaza acum este samp 0.3c RC8 din cate stiu eu big grin