| CornyGaming a întrebat:

Buna TPU:
Ajuta la ceva Game Booster?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ajuta!
Softul creste performanta calculatorului prin curatarea memoriei RAM, intensifica performanta procesorului si oprirea temporara (pe timpul jocului) a multor procese.
Programul permite selectarea unui set de programe care sa fie oprite printr-o singura actiune, transferand calculatorul intr-un mod ce are la dispozitie majoritatea resurselor, atat de necesar celor care se joaca, celor care urmaresc filme pe calculatoare cu performante tehnice mai scazute, sau celor cu laptopuri.
Felul in care functioneaza nu are efecte secundare nedorite, programul pur si simplu "adormind" ceea ce nu este necesar si eliberand RAM-ul.

1 răspuns:
| AlexutzuIN a răspuns:

Game Booster nu ti-l recomad! Iti recomand gamegain http://gamegain.en.softonic.com/ este foarte bun programul! Succes