| TropicalSun a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu Counter Strike, abia l-am descarcat 1.6 csbestial si nu prea stiu cum sal pornesc, adica intru in cs, dau click sa intru si zice mereu Deconectat...si de conectat nu se conecteaza...Plz ajutati-ma cum sa-l fac sa mearga dati-mi explicatii detaliate cum sa fac ca sunt noua in cs si nu prea stiu...

Cel mai explicit raspuns primeste automat si fundita... dar cat se poate de repede va rogpuppy dog eyes

1 răspuns:
| bestia21 a răspuns:

Ia-ti cs carbon ala merge bine am avut si eu bestial e praf happy funda happy