| Tania69 a întrebat:

Am aceasta pagina pe facebook:http://www.facebook.com/pages/Twilight-Amurg/51076214227 1656 si as vrea sa imi aflu codul!
Nu stiu cum,ma putti ajuta va rog?
Vreau pasii nu raspuns gen,,Da click acolo".Eventual un video sau ceva va rog mult ajutat-ma. Daca nu vreti sa imi spuneti pasii dar stiti cum se afla, intrati pe link si spuneti-mi codul!

FUNDA PROMIT!

Răspuns Câştigător
| varlan2001 a răspuns:

Pai cum sa iti si eu tot ceva de genu vroiam si am zis sa incerc mai multe dar ca sa nu te incurc facem asa iti dau eu codul bine... uite acesta este @+[510762142271656:0] Sper ca ti-am fost de ajutor Funda?happy