| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Am achizitionat astazi un Router Wireless Linksys E900 insa nici pana acum nu l-am putut "instala".Am Windows XP SP3 iar pe cutie scrie ca este compatibil cu el dar atunci cand se instaleaza ajunge pana pe la 30 % si se opreste.Cum as putea sa rezolv problema?

Multumesc anticipat

1 răspuns:
| VladPătrașcu a răspuns:

Scrii in browser 192.168.0.1 sau 192.168.0.1 daca iti cere user si parola bagi admin admin si cand intri dai quick setup dai PPoE si bagi acolo userul si parola de pe contractul RDS daca nu ai RDS nu stiu cum sa faci dar cred ca e asemanator