| ChimieIsLove a întrebat:

Am cont pe club penguin si am vreo 30000 de bani si nu am cum sa ii cheltui pentru ca nu sunt membru special...Imi puteti spune cum sa pun cu hack? Stiu ca nu este corect dar e foarte scump sa iti cumperi ...si nu prea vreau site-uri gen completeaza o reclama si apoi iti dam ce doresti..sau cu virusi!

Răspuns Câştigător
| Search69 a răspuns:

Buna Darya. Pe club penguin nu exista hack si cele gratuite sunt keylogger (aduca iti fura contul si isi plini de virusi ) Poate exista dar cu bani reali. TE sfatuiesc sa mai astepti poate creeaza un hack gratis sau se va redeschide ultimate penguin v5 Funda?