| sabin9000 a întrebat:

Am descarcat un joc de pe pirates bay... Spore-
Reloaded am instalat jocul mi-a cerut registration code eu l-am bagat pe acesta gasit tot pe net EHRZ-E7JV-M6JZ-H29P-UAWT.
Totul bine s-a instalat.Dau sa intru in joc unde imi scrie The game cant not start si mai jos scrie Not found:GL:5626.
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Cozzmy13 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? pn9hfsp38vw88bw

aici e crackul bun care rezolva problema il copiezi unde ai instalat Spore Funda?

| sabin9000 explică (pentru Cozzmy13):

Scuze dar nu imi apare nici un crack cred ca nu e bun linkul.retrimitemil te rog

| Cozzmy13 a răspuns (pentru sabin9000):

Http://www.mediafire.com/? pn9hfsp38vw88bw

| Cozzmy13 a răspuns (pentru Cozzmy13):

Scoate spatiul

| sabin9000 explică (pentru Cozzmy13):

Mersi nu vazusem ca e spatiu

| sabin9000 explică (pentru Cozzmy13):

L-am descarcat unde am instalat jocul dar tot nu merge scrie acelasi lucru.Dar pentru efort tot dau funda.

| Cozzmy13 a răspuns (pentru sabin9000):

Mersi! Atunci nu stiu crede-ma daca nu vad direct nu reusesc cu explicatii happy

| sabin9000 explică (pentru Cozzmy13):

Am rezolvat Crachul nu trebuia pus unde am instalat ci la Data.Dar mersi oricum a fost de ajutor raspunsul tau!

| xZzZu a răspuns (pentru sabin9000):

Ati fost de ajutor si pentru mine!

| xZzZu a răspuns (pentru sabin9000):

Hey baiatul cu Crak-ul ce s-a intamplat mie imi zice ca nu am ceva si trebuie sa il instalez

10 răspunsuri:
| xZzZu a răspuns:

Ma imi arata ca Nu am MSVCR71.dll