| MaryAlexia a întrebat:

am descoperit un joc dolce flirt, si dupa asta am vrut sa vad daca exista mai multe jocuri de genul acesta dar cu versiune in limba romana. Cine ma poate ajuta, dau funda.

2 răspunsuri:
| RoxKnkK a răspuns:

Sweet flirt

| la_Bella_Dea_1997 a răspuns:

Pai eu fac parte din acest joc sunt la nivelul 5 dar eu al pot juca finca inteleg spaniola, engleza, francez, dar cel mai mult italiana cea ce imi permite saintelleg intrebarile ar si sa dau raspunsurilewinking incerca sa al joci in spaniolo la pariu ca sti si u ceva scupowinkingwinking;*:**:*::*:*:*:*