| roxanutza19 a întrebat:

Buna TPU:*. Am facebook si nu stiu ca de la un timp (cred ca am umblat eu pe acololaughing ) nu mai arata daca schimb poza de profil sau de coperta la noutati. Deci va rog ajutati-ma crying.

3 răspunsuri:
| AlexNet74 a răspuns:

La noutati? Sigur ai umblat pe acolo, dar nu vad de ce iti trebuie neaparat sa apara la noutati, daca intri pe profil la un prieten si vezi acolo la Prieteni cu steluta, inseamna ca sunteti prieteni apropiati iar lui o sa ii vina notificare ca ti-ai schimbat poza, daca nu... apasa pe "Prieteni" si pune prieteni apropiati (la cine vrei)

| roxanutza19 explică (pentru AlexNet74):

Dar as fi vrut sa dau inapoi... cum era la inceput

| AlexNet74 a răspuns (pentru roxanutza19):

Chiar nu stiu