| bogdyi a întrebat:

am gasit prin casa o placa de baza Compaq Deskpro s370, si vreau sa-i fac la fratele meu un PC numai pentru el, placa video are incorporata, dar i-am luat una de 128mb, are un procesor de 866mbz, si vreau sa-i iau un procesor p4 3.0gbz dar nu stiu dca placa suporta, ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Ala e p III 866...in niciun caz nu suporta.
auzi fa altceva strange 200 ron si ii poti cumpara un calc cat d cat mai bun.

| bogdyi explică:

Vreau sa caut un site pentru. sa vad ce procesoare suporta,,, dar nu gasesc,,,, ma puteti ajuta?