| DarkBoy_7681 a întrebat:

Am instalat gta san andreas totul a fost bine pana cand am dat pe gta_sa. exe sal pornesc zicea grand theft auto san andreas cannot find audio card installed... cred ca e de la placa de sunet cine imi poate da un driver pentru placa de sunet sa fie pentru Windows XP SP3

Răspuns Câştigător
| TuningPhotoshopX a răspuns:

Am inteles. Uite un forum despre problema ta dar e in engleza:http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=353171

6 răspunsuri:
| TuningPhotoshopX a răspuns:

Ce placa de sunet e? Stii, trebuia sa o pui ca sa stim ce driver sa-ti dam.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Trebuie caci altfel n-am cum sa te ajut sorry

| DarkBoy_7681 explică:

Haide ma cine stie funda+vot!

| DarkBoy_7681 explică:

Ai inteles gresit, am vrut sa zic ca n-am placa de sunet...

| Diaz_Alessandro_2000 a răspuns:

Bai frate stii care-i treaba si eu am eroarea si e din cauza la boxe!

| Ionuţ_Alex_1997_x8jV a răspuns (pentru Diaz_Alessandro_2000):

Pai si cum se rezolva ca si eu am aceeasi problema, nu mai am placa de sunet