| LDAfurry a întrebat:

Am instalat la fifa 09 liga 1 si cand intru sa joc un meci echipele din liga 1 au echipametele rosi cu verde mazgalite si nu mi se vad suporteri....De ce oare? (dau fundita celui care imi spune cum rezolv problema)

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Poate patch-ul pe care l-ai scos nu e bun incearca sa il dezinstalezi si sa il instalezi din nou (posibil sa fi gresit instalarea) daca tot asa face scoate o alta versiunea a patch-ului.

Bafta!

| xXTheDeadHeroDarkXx a răspuns:

Patchul nu este bun face bugguri FUnda?big grin

| LDAfurry explică:

Pai si la fifa 08 tot asta mi se intampla cand bagam liga 1 (am scos mai multe patch-uri si tot asta se intampla)

| LDAfurry explică:

Pai si la fifa 08 tot asta mi se intampla (la 09 am scos si altele si tot asa se vede) nu stiti voi un patch bun?

| Moraru_Tudor_1992 a răspuns:

Vezi ca tu nu ai instalat fifa. ai instalat fifa 09 Demo