| NakaTaka a întrebat:

Am instalat Nitronic Rush, un joc si merge greu, am descarcat multe jocuri si merg super greu! Am Nvidia, 1. 87ghz, 2giga ram, Windows 7 Ultimate activat cu genuine 32 bit.Care e faza?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai procesor si nici placa video! Cum ai vrea sa mearga jocurile? Procesorul de 1. 87ghz e MIC pentru jocuri!

| NakaTaka explică (pentru neluL):

Am procesor si placa video

| neluL a răspuns (pentru NakaTaka):

Imi dau seama ca ai dar daca nu spui modelul eu cu ce sa te ajut? Sa ghicesc in stele cam ce componente ai?