| MRmariusica a întrebat:

Am minecraft 1.7.9 si nu pot sa joc pe multyplayer.
Exemplu cand intru la multyplayer imi apare un server care se numeste Team Extreme daca incerc sa ma conectez nu merge.
Daca incerc sa fac un server la adaugare server nu merge!
Si m-am uitat si la tutoriale si nu a mers! Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| LoveIsLove4Ever a răspuns:

Salut, daca ai versiunea de 64 BIT instaleaza Java update 30 si de 32 si de 64 BIT, asta rezolva cele mai multe cazuri. daca nu incearca sa dezactivezi firewall si asta ajuta, windows blocheaza minecraft de obicei. o rugaminte am : poti sa imi dai link de unde ai descarcat tu minecraft 1.7.9? il tot caut si nu il gasesc

| GokuhFTW a răspuns:

Stiu eu foarte bine. Am server si ma pricep la Mc ffff bine. Skype: cruzarbots
Join Minecraft Best Server.
Ip. Server: Sv.aGamers.Ro
Ip. Server: 98.42.203.213
Fondatori: GokuhFTW; WAZzUp_Jo; TripluX
Survival Games; Spleef; Creative; Survival; SkyBlock, And More...
Hosted By PanHost... Zero Lag.
Cautam Helperi/Admini/Tehnicieni super experimentati.
Warp: Pvp, Shop, Info, Donor, YouTuberi, Event, Spawner, And More
Forum: http://goo.gl/OApq0w
Add skype: cruzarbots