| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor deoarece am un ps3 si vreau sa-mi cumpar jocuri second-hand si jocurile au un cod. Daca codul este folosit pot sa mai joc multiplayer? FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Emitzanu2002 a răspuns:

Eu am ps3, da poti juca multiplayer, bine ca nai xbox ca daca aveai trebuiea sa iti cumperi o chestie, un cd care tine 1 luna si e 50 lei
si cum ai ps3, ca mine, poti juca multiplayer numai ca trebuie sa iti faci cont psn daca ai e bun daca nu uite aici
----> https://account.sonyentertainmentnetwork.com/......e-account! input.action
funda?