| Đεηisα a întrebat:

Am nevoie de ajutor! URGENT!
Tocmai ce mi-am luat un animalut webkinz si mi-am creat cont dar acum cand vreau sa intru pe el nu mai merge desi am toate datele notate si scrise corect!
Va rog ajutati-ma!
Funda+vot si restul voturi!

Răspuns Câştigător
| morena238 a răspuns:

Uite fi sigura de tot ce ai scris prima data intra pe www.webkinz.com si sa stii ca poate daca scrie in engleza iti dau asta ca sa traduci dai clik dreapta si marchezi toata pagina si apoi dai paste pe programult de treadus ce ti-l dau eu acum sa stii salveaza-l in bookmarks cai iti va trebuii uite programul : http://translate.google.com/#en|ro| ma bucur ca te-am putut ajuta :);)