| marinela92 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutorul vostru urgent! am windows 7 si in bara de instrumente am scis pe spatiul de cautare usb disk (fhappy si fara sa vreau am dat clik dreapta si am ales din greseala sa imi deschida toate fisierele cu messenger si acum pe deskstop pictogramele nu mai sunt normale toate sunt schimbate cu pictograma de la mess spre exemplu imag de la internet explorer e inlocuita cu cea de la mess heeeeeeeeeeelp ce fac sa fie din nou normale pictogramele de pe deskstop funda si vot big grin

1 răspuns:
| Blagescu a răspuns:

Contacteaza id-ul asta id_test_2 stie tot in windows 7, e bun baiatu