| d4ny3l a întrebat:

Am o idee despre un plugin pentru counter-strike 1.6 (server).
Cred ca stiti de pluginul rockthevote(daca trimit suficienti playeri mesajul "rtv" votarea hartii va incepe mai repede|pentru cei care nu stiau|)
Iata la ce m-am gandit:
Cum ar fi sa intre un codat pe un server si sa nu fie niciun admin? Playerii s-ar enerva si nu ar mai juca. M-am gandit la un plugin un fel de voteban pentru playeri la fel ca rockthevote scrii de ex voteban si cand trimit suficienti playeri acest mesaj sa-i dea ban cel putin pe o anumita perioada. Eu nu am destule cunostinte ca sa fac un astfel de plugin si speram ca cineva mai priceput si cu mai multe cunostinte sa ma ajute.
Cine ar putea face pluginul sa ma anunte la Y! M dj_d4nny10!

2 răspunsuri:
| ArsenalDanea a răspuns:

Plugin prost! Pentru ce iti trebuie un astfel de plugin? Pe un server adevarat de cs trebuie sa fie intotdeauna cel putin un admin online.

| d4ny3l explică:

Dar daca de exemplu au meci de clan si nu pot sa fie pe server... atunci ce mai faci?straight face