| Arcani a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare.Aud peste tot de metin 2 ro, fun hardcore sau cum i-o zice. Vreau sa aud parerea voastra despre acest joc.Parerea mea e oribil.

Răspuns Câştigător
| Metin2Hidra a răspuns:

Salut! am jucat si eu 3 ani metin 2 e cat de cat frumos iti faci frizuri cresti te casatoresti iti cumperi call armuri arme iti iei magi nu e assa nasol dar mie nu-mi mai place pentru ca mia banat de prea multe ori contul si de aia m-a prins cu hack

PS tongueOTI SA SI PESCUIESTI SA FACI BANI

PS:ITI DAU UN MIC SFAT DACA VREI ITM FATI UN SITE IN CARE SA SCRII NUMELE SI PAROLA SI SA ITI APARA TIE SA FRAIERESTI ALTI

| Arcani explică (pentru Metin2Hidra):

Multumesc pentru raspuns dar daca ar fi asa cum zici tu ar fi super.La mine in clasa aud doar de Metin 2 si cred ca la unii colegi ai mei a inceput dependenta de joc.Ba chiar ieri unul a plans toata ziua ca si-a pirdut cont de 73 sau 75.Mersi mult oricum.

1 răspuns: