| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare!
Cine joaca Minecraft va stii despre ce vorbesc! Stiti personajul Herobrine?!
Cum il pot gasi sau Cum il pot chema? Dau funda! Dar el cum ma poate gasi!?
Si cum stiu ca e pe lumea mea!?

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu exista asa ceva, este doar un creepypasta

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Tu joaca pe lumea respectiva ( fii atenta cand explorezi )... te va gasi el nu e nevoie sa-l chemi

| Copac13 a răspuns:

Deci multi zic ca pentru herobrine este nevoie de mod dar un prieten de al meu a spus ceva cum sa il chemi era ceve de genu faci portalul spre nether la intrare in nether lasi un nr exact de mere nu mai stiu numarul astepti sa treaca o zi in joc apoi te duci sa vezi daca mai sunt daca nu mai sunt inseamna ca le-a luat herobrine apoi faci o dara de mere pana la casa si il astepti nu stiu daca merge n-am incercat-o dar acel prieten mi-a spus ca merge

ps: daca merge ar trebui sa ai grija cu herobrine

| BananaSuparata a răspuns:

Herobrine a fost scos din ultimele versiuni de minecraft. Inainte era in minecraft dar s-a dat update si a disparut. Nu exista nici un fel de ritual sau magie sa-l chemi. Inainte venea singur, acum nu mai este.