| vladutzu09 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare. Cum pot sa joc World of warcraft ca sa mearga? Uitati eu cand ma conectez imi zice ca am bagat corect contul dar imi zice o eroare si sa contactez Support Comunity parca.Va rog ma puteti ajuta? Macar sa imi spuneti ce se intampla sau sa imi trimiteti Linkul de download oficial.

Răspuns Câştigător
| Lovegaming a răspuns:

Un screenshoot?

7 răspunsuri:
| vladutzu09 explică:

Da asa am facut contul e recent si am bagat tot si zice ca e corect cea ce am pus la login dar dupa aia imi da eroare

| vladutzu09 explică:

Loool deci fi atent era log in reactivarea pentru siguranta si pentru a activa corect contullaughing))))

| Lovegaming a răspuns:

Ai facut contul recent? Daca da baga adresa de mail si dupa aceea parola! Funda?

| vladutzu09 explică (pentru Lovegaming):

Da am facut recent contul si zice ca am bagat corect contul dar dupa-ia da eroare

| vladutzu09 explică (pentru Lovegaming):

Nici eu nu stiu dar ai putea sa imi dai un link de download oficial?

| Lovegaming a răspuns (pentru vladutzu09):

Nu exista link de download, asta il ai in ps3.

| Lovegaming a răspuns (pentru vladutzu09):

Wrong topic, sorry!

| Lovegaming a răspuns (pentru vladutzu09):

Un screenshoot?