| ShoFan a întrebat:

Am o întrebare:
De ce nu-mi merge Test Drive Unlimited cu ultimul patch, jocul fiind original? Ce pot face? DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| FolkVld a răspuns:

Nu stiu vere vezi sa nu fie ti-am zis de la patch si cu el sa iti strici pc-ul vezi ca nu toate-s facute tipla unele sunt facute sa iti distruga pc-ul eu zic sa renunti la patch.

2 răspunsuri:
| ShoFan explică:

Nu e tdu2 și sistemul calculatorului meu îndeplinește perfect cerințele de sistem. am windows vista și jocul se mișcă perfect. am placă video bună.

| Gh0stM3n a răspuns:

Pai se poate ca cerintele calculatorului sa fie prea mici si nu-ti merge pentru asta intra pe google si scrie la fiecare joc care vrei sa til iei sau ceva...(numele jocului EX Test Drive Unlimited) system requirements si iti scrie acolo ce placa ai nevoie sau mai multe detalii.Aceasta problema am avutot si eu cu Call of Duty Modern Warfare 2 nu-mi mergea dar cand mi-am luat o placa noua a functionat. Sper ca asta sa te ajute.