| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Buna TPU:*. Am o intrebare... exista bluetooth pentru calculator? Daca da, il pot downloada(si de unde, pentru ca vrea sa imi trimit niste melodii de pe PC pe telefon). FUNDOI + VOT

3 răspunsuri:
| onyta_5143 a răspuns:

Buna! exista in magazine( Orange, Vodafone) bluetooth pentru calculator. cam 30 lei unul.

| onyta_5143 a răspuns:

Scz.continuarea raspunsului.il poti baga in calculator (arata precum un stick) si il poti folosi foarte simplu este exact ca si cum ai umbla pe telefon. fundita?

| Ella_6549 a răspuns:

Eu am bluetooth pentru calculator ii un fel de stick si am dat 30 lei pe el sau sunt laptopuri care au bluetooth-ul incorporat