| slazzer a întrebat:

Am o intrebare interesanta, care stie ceva joc gen manager de fotbal, in care nu trebuie sa joci meciurile, numai sa iti organizezi tu totul si sa nu fie www.managerdefotbal.ro in care trebuie sa astepti 1 zi ai meci, ar fi frumos sa fie joc pc, dar si online sau browser este ok, care ma poate ajuca cu cel mai frumos dau funda!

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Jocuri Pc (adica de download) ce se icnadreza in cerintele tale sunt:

-Fotball Manager 2012 (esti chiar manager de fotbal, ai de planificat meciuri, etc.)

-Fifa Manager 12 (ca si la jocul de mai sus, te ocupi cu managerment-ul in fotbal)

(cele 2 nume de mai sus au versiuni si mai inapoiate 11, 10, 09, 08, 07,etc.)

-BasketBall Manager (esti manager la baschet)

-Pro Cycling Manager 2009 (esti manager pentru cursele de biciclete)

-WorldWide Sccoer Manager (manager la fotball)

Bafta!

P.S: Toate jocurile de mai sus sunt pc nu online trebuie downloadate si merita uita-te pe youtube daca vrei mai multe detalii)

Răspuns utilizator avertizat