| DyNo a întrebat:

TPU!
Am o intrebare legata de jocul NFS world.
Am nivelul 11 si am un Nissan 200SX (514 ), "overall" 229, inca nu am investit nimic in el.
Mai am un BMW 135i coupe, "overall" 383, care este inchiriat pentru 24 de ore, si pe care-l folosesc, pana se epuizeaza timpul.
Am 180.000, bani normali, si 100 boost. La o adica mai pot sa inchiriez odata BMW-ul pentru 24 de ore, deci cu el sa zicem ca as putea sa merg pana in jur de nivelele 15-20.
Ce masina ma sfatuiti sa cumpar?
Banii ii fac foarte repede, cu BMW-ul, si o sa-l mai am pentru vreo 20 si ceva de ore ( il am de la nivelul 8 ), si pot sa-l mai inchiriez odata. Dar, nu pot sa joc doar cu masini inchiriate.
Vreau sa-mi recomandati o masina buna, momentan am 180.000 ( bani normali ), dar fac in jur de 80.000 pe zi, pot sa fac chiar si 100 000.
Deci, ce parere aveti?

1 răspuns:
| Own3r a răspuns:

Eu joc NFSW.
Adica nu am jucat demult...
Nici nu mai stiu ce masina am.dar avea un overall de 600.
Aveam lv 20