| Helpeeer a întrebat:

Am o intrebare mai ales pentru jucatorii de Sims Social pe Facebook. Vreau sa stiu mai exact care sunt riscurile sau care u sunt daca downloadez un program numit "The Sims Social Huck". Adica habar n'am daca in spatele acestui program sunt ascunsi doar niste hackeri sau daca nu cumva este adevarat...Nu vreau sa imi virusez calculatorul, dar totusi ar fi super acest program.Adica sa primesti cate monezi vrei si cati bani vrei doar tastand cateva cifre.Mentionez ca acest program iti ofera posibilitatea de a avea oricate monezi vrei fie social points, sims cash sau simoleons...Va rog sa ma ajutati sa iau decizia corecta.Pa!

2 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Spune-mi si mie cum te cheama sa fim vecinebatting eyelashes

| MadaMady21 a răspuns:

Hey! Eu ti-as spune sa nu il dowloadezi deoarece presimt ca o sa-ti virusezi calculatorul...Dar e decizia ta...