| alexxy9832 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca farmville2 pe facebook cum se fot face farms bucks.

Răspuns Câştigător
| HCR1 a răspuns:

Buna
farm bucks nu se fac. cand incepi jocul primesti o anumita suma din oficou dar dupa trebuie sa cumperi, cu bani reali. este o sectiune sus in stanga jocului unde dai clik si intri in store dar cum spuneam ai nevoie de card sau o alta modalitate de plata depinde in ce tara esti (nu cred ca in toate tarile e aceeasi metoda de plata) sper ca ai inteles raspunsul meu. Bafta