| cryss_6160 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce joaca the sims 2! Am auzit ca exista o parola prin care iti poti umple toate nevoile(hungry, etc). Care este? Sau trebuie bagate mai multe? Am cautat pe net dar am gasit multe si nu au mers.Ma puteti ajuta?
Dau fundita celui ce imi da o parola ce functioneaza si fundita celorlalti ce ma ajuta!

1 răspuns:
| Kalyn a răspuns:

Pai eu am scris Sims 2 cheats pe Google, am intrat pe prima pag aparuta si mi-au mers toate insa nu mi le mai amintesc...motherlode=bani