| Deea23457 a întrebat:

am o intrebare pentru voi. happy Stiti cumva jocuri pentru. care trebuie sa faceti cont? PS : nu trebuie neaparat sa fie pentru fete. Multumesc anticipat! :* happy

4 răspunsuri:
| Zome a răspuns:

IMVU este un joc atat pentru fete cat si pentru baieti happy

| Kinus12 a răspuns:

World of Warcraft e cel mai bun multiplayer

| DEADEND a răspuns:

Metin2,4Story,W.O.T,W.O.W,S.A.M.P,VC.MP...

| RomanicCraft a răspuns:

Jocuri Pay2Play:World of warcraft, seria Diablo si seria Starcraft (World of warcraft are si servere private deci e intr-un fel si free)
Free2Play:4Story,Silkroad,Age Of Wulin, 9Dragons, Allods, Aion.
Pentru recomandari mai bune uitate pe site-ul MMOhut.com