| xKrissEma a întrebat:

Am o intrebare si am sperante ca ma veti ajuta. Imi puteti da un Link de inregistrare (DE FACUT CONT) Pe Lady Popular NEW Arena 2013? Multumesc! Astept cu nerabdare comentarii din partea voastra.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Prima oara intra pe asta http://ladypopular.ro/ apoi da click pe butonul portocaliu INSCRIE-TE gratuit.Iti alegi un nume o parola si e-mail-ul tau adica numele de mess mai exact.Citestii termenii si conditiile si Reguliile jocului(nu neaparat)decat daca vrei.Bifezi ca ai citit(chiar daca n-ai facut-o)si apesi butonul Inscrie-te acum! Ai contul facut.Acum mai ai nevoie de domnisioara ta.Fai fata apasand pe ochi nas gura par, etc. Apoi poti incepe sa te joci.Iti va arata jocul ce sa faci prima oara. Sper ca te-am ajutat.Te rog fundita:).