| mariuca2012 a întrebat:

am o intrebare, si e foarte importanta, stiti cumva daca la jocul lady popular ca sa cumperi diamante cumperi pe adevaratelea, adica dai bani, iti vineprin posta? nu stiu ce sa zic imi este frica sa cumpar ca dupa aia poate-mi vine plicul acasa! plss, da-ti un raspuns categorig si pe intelesul tuturor!

1 răspuns:
| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Uite aici. diamantele pe lady popular cred ca stii ce sunt(poti cumpara haine care nu sunt cu bani ci cu diamante.)daca vrei sa cumperi diamante trebuie sa cumpere cineva mai mare de ex.parintii tai.si diamantele se cumpara cu cardul sau cu tel.mobil.deci platesti.si iti alegi cate vrei si iti zice cati bani trebuie sa dai.dar asta nu e o joaca cu cumparatul online! cu ele poti cumpara haine, poti cumpara un caine o pisica cu 200 de diamante sau un iepure cu 250diamante.deci daca vrei sa cumperi vorbeste cu parintii tai sau cu cineva matur. fundita?:*