| yubireeterna a întrebat:

Buna TPU am o mare problema pot orce joc sa joc in afara de fifa am pus fifa 07 08 09 10 la fel aceias problema merge sacadat orce as face merge intrerupt si chestia e ca am avut fifa 10 acum cateva luni si mi-a mers care poate fi problema am placa video nVIDIA gt440 1gb de ram ram:2 gb procesor Intel core 2 duo 1.6 ghz alte jocuri imi merg bine doar la fifa abia merge merge foarte intrerupt plz hel

2 răspunsuri:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

1.) VGA NVIDIA GeForce 6800 GT
2.) Windows XP sau 7
3.) CPU 1, 5 GB minim
4.) Procesor Intel core duo 2, 00 ghz
5.) Si cel mai important: daca ai laptop, trebuie sa-l aerisest foarte bine, trebuie sa-l pui pe o carte daca nu ai suport special, daca ai PC, iti trebuie un ventilator foarte bun.
Daca nu indeplineste aceste conditii PC-ul sau Laptop-ul tau, mai bine incearca Super Mario.

| yubireeterna explică:

In primul rand am pc nu comp si uitate atent la ce placa video am nu tiam cerut sami faci sistem requiment mai invata copile si joacate tu jocuri barbie pe net on la palca mea merge si gta 4 cu setarile pe low si fifa 10 merge dar acum nu stiu ce am facut eu poate e un program ce nu e compatibil in comp inainte sa scrii mai documenteazate putin