| Tobbyas a întrebat:

Am o nelamurire va rog ajutati-ma! Mi-am downloadat nfs world, si cand intru in joc masina nu se vede clar, adica se vad rotile prin capota etc mi se vede omul... AM WINDOWS 7! HELP FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| bosss45 a răspuns:

1;.nu te supara toti cu windows 7 nu downloadat iatatea jocuri
2.nici mie nici nu puteam sa intru pe nfs world (calcu meu 2004) fara ras
3. poate nu la-i downloadat bine nici mie nu me se vedeau ineuro truck simulator4, sper sa te ajute raspunsul meu

| bosss45 a răspuns (pentru bosss45):

Mersi

| MikeAlexis a răspuns (pentru bosss45):

Ai asasinat limba romana ba! Cum sa ii mearga NFS World cand el are un Pentium 4 si placa de 460 MB, memorie RAM 1.5 GB.

4 răspunsuri:
| Tobbyas explică:

Mersi si eu, auzi nu stii daca oblivion IV merge pe win 7?

| bosss45 a răspuns (pentru Tobbyas):

N-a mma iintrat de mult
daca iit merge pai sa maiai memorie in calcu
si da iti merge oblivion IV e faina grafica
da iti merge daca mai ai memorie in calcu