| Ucigasul a întrebat:

TPU am o problema cu hackul bonusswitcher de la metin2 happy La`m luat am urmarit un tutorial bun de pe net am facut cum trebuie si mi-a aparut casuta aia unde schimb bonusurile am pus bonusurile care vreau si cand dau Starten mi se inchide metinu si imi apare o eroare in alta limba cu yes sau no am dat pe amandoua si nimic VA ROG UN RASPUNSS REPEDE DAU FUNDA! SI VOTE CHIAR VREAU SA FOLOSESC HACKU

1 răspuns:
| evostrike25 a răspuns:

Deci dupa ce iei swichbotu ( bonusswitcher) dai in folderul unde este si gasesti acolo Swichbotv3 - All Injector si iti apare o casuta acolo dupa ce dai OK cu Choose Dll dai acolo si alegi Swichbotv3 dupa dai Choose Window si iti apare ceva in fata unde dai OK dupa ce ai dat OK apesi repede click ( stanga/dreapta) pe metin( metinu sa fie bagat cand il folosesti) si atunci iti apare aia cu bonusuri..de acolo setezi tu cum vrei sa bonuseze, ce bonusuri vrei etc. FUNDITA?tongue