| TheWolf13 a întrebat:

Am o problema cu ultimul NFS(Need For Speed) Hot Pursuit! Lam instalat pe xp cand sa intru in joc imi intra fereastra Don't Send! Acuma l-am instalat pe Windows 7 si dau click pe joc intra se face negru tot ecranul si imi zice Close These Program! Deci intrebarea mea este De Ce sa intampla astea dc nu il pot juca cerintele de Sistem le am toate si tot nu Functioneaza Jocu! ( Dau Funda celui care ma ajuta ca deja sunt disperat!)

Răspuns Câştigător
| Loove_6052 a răspuns:

Ial de pe TrakerXplorr :D eu acolo l-am gasit ultima data cand l-am cautat :D dar grabestete ca e sing Upp limitat... dupa o sa fie pe invitatii cu bani :D merge superrr :X! http://tracker.xplor.ro/browse.php?search=&cat=4 Funda plzz :X